The way to get started is to quit talking and begin doing.

Walt Disney

Eventy

E

Organizacja spotkań networkingowych

Mamy świadomość jak ważne w biznesie są wymiana doświadczeń, budowanie bazy kontaktów oraz networking. Dlatego też zajmujemy się organizacją wydarzeń podczas których przedsiębiorcy mogą dzielić się swoim doświadczeniem, nawiązywać relacje i znaleźć potencjalnego partnera biznesowego.

W zakresie naszych usług znajduje się organizacja imprez networkingowych. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie: wyboru miejsca wydarzenia, rejestracji uczestników, zaproszenia prelegentów, zaplecza technicznego, cateringu i promocji.

r

Organizacja konferencji

Organizowane przez Instytut konferencje to wydarzenia o szczególnym charakterze. Obejmują zagadnienia kluczowe z punktu widzenia polskich przedsiębiorców: sposoby finansowania projektów startupowych, wsparcie instytucji otoczenia biznesu, startupowe trendy na świecie, czy ochrona innowacyjnych pomysłów.

Nasze wydarzenia dostarczają najnowszej wiedzy i przełomowych idei, które inspirują do przedsiębiorczego działania i wdrażania rozwiązań nastawionych na efektywność i budowanie wartości firmy. W zakresie organizacji konferencji naszym klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie.

Zrealizowane projekty